„Bauhof" - tai tarptautinis prekybos centras, siūlantis prekes statyboms, namui ir sodui. Be kruopščiai atrinktų, statyboms skirtų prekių, „Bauhof"" taip pat siūlo viską, ko eikia sodo darbams. Esame tikri, kad sodo ir daržo prekių pasirinkimas pateisins pačių reikliausių sodininkų ir daržininkų lūkesčius.

Prekybos centrų koncepcija
Prekybos centras „Bauhof" yra orientuotas į šeimas, smulkius ir vidutinius statybininkus bei statybines įmones. "Pasidaryk pats" koncepcija užtikrina lengviausią prekių pasirinkimą ir komplektavimą.

Lietuvoje įsikūrę "Bauhof" prekybos centrai turi didelias sandėliavimo patalpas (~7000 kv.m), todėl prekybos centruose yra įmanoma laikyti pakankamas stambiagabaritinių ir greitai judančių statybinių prekių atsargas. Tai vienas iš "Bauhof" tinklo privalumų, leidžiantis prekes įsigyti tiems, kurie pageidauja nusipirkti didesnį kiekį statybinių blokelių, cemento ar izoliacinių medžiagų.

Statybinės medžiagos
Prekybos centras „Bauhof" savo pirkėjams siūlo didelį statybos prekių asortimentą. Mūsų tinklo prekybos centruose Lietuvoje nuolat siūloma nuo 25 000 iki 40 000 pastovaus asortimento įvairių statybos prekių pavadinimų. Dvigubai tiek pirkėjai gali įsigyti pateikdami specialius prekių užsakymus. Turėdamas tokį platų prekių asortimentą, „Bauhof" gali pradžiuginti ne tik reiklius profesionalus, bet ir mėgėjus, ketinančius pasidaryti remontą arba pasistatyti namą savo jėgomis. Visose „Bauhof" prekybos centruose klientams pateikiami jau parengti sprendimai, padėsiantys pirkėjams išsirinkti tai, ko jiems gali prireikti.

Kad sumanymai pavyktų, svarbu turėti norą įgyvendinti savo idėją, tačiau vertėtų nepamiršti, kad net auksarankiam meistrui reikalingas geras įrankis. Kokybiški įrankiai gali iš esmės palengvinti darbą, būtent todėl „Bauhof" ypatingą dėmesį skiria darbo įrankių pasirinkimui. Mums svarbu, kad klientas už jam prieinamą kainą galėtų išsirinkti reikiamą įrankį, tinkamą numatomai apkrovai. Juk pas mus perka ne tik profesionalūs statybininkai, bet ir naujokai.

„Bauhof" prekybos centruose siūlomos prekės išsiskiria naujoviškumu bei kokybe, ir gali patenkinti visus mūsų klientų, norinčių matyti savo namus jaukius ir modernius, pageidavimus.

Sodo prekės
„Bauhof" prekybos centruose siūlomų sodo prekių pasirinkimas padarys įspūdį net reikliausiems klientams. Mūsų prekybos centruose siūlomų įvairių augalų ir sodinukų pavadinimų skaičius nenusileidžia specializuotų sodo centrų asortimentui.
Mes siūlome sodo prekes, skirtas visiems metų laikams: sodinukai, lauko augalai, kambarinės gėlės, kompostai, trąšos, dekoratyviniai akmenys, sodininkų įrankiai ir net baseinai.

Priklausomai nuo sezono, „Bauhof" sodo centruose rasite apie 1000 rūšių augalų ir sodinukų, daugiau kaip 50 įvairių modelių vejapjovių ir ant peties kabinamų žoliapjovių (trimerių). Nuo pirmų pavasario mėnesių iki rudens pirkėjai galės įsigyti reikalingų sėklų - „Bauhof" jų siūlo ne mažiau kaip 1500 pavadinimų. Mes stengiamės, kad „Bauhof" prekybos centruose kiekvienas pirkėjas rastų reikiamų prekių už tinkamą kainą.

Sveiki atvykę į statybos ir sodo prekių prekybos centrą „Bauhof"!

www.bauhof.lt

Tel. 8 45 401735, 8 45 401720
El.paštas: info.panevezys@bauhof.lt

 

KONTAKTINIS ASMUO PATALPŲ NUOMOS KLAUSIMAIS

Rokas Krivonis 

Mob. tel.: +370 652 31466

El.paštas: rokas.krivonis@ogmios.lt  

Ernestas Stiklinskas

Mob. tel.: +370 650 11986

El. paštas: ernestas.stiklinskas@ogmios.lt